فلل بحديقة خاصة للبيع في مصر, صفحة 8

24,220 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سعادة هورايزون بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب مع روف برايم لوكيشن

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلينا بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه استلام سنه مقدم 4م-بسعر 26م

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ١٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه استلام سنه مقدم 4م-بسعر 26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ريسيل للبيع فيو لاندسكيب برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه استلام سنه مقدم 4م-بسعر 26م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ١٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة | فيلا مستقلة للبيع في قطامية ريزيدنس

    Aqarpedia For Resale logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر في صن كابيتال بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا دور واحد صف أول على البحر مع عرض خاص

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري متشطبة من سوديك بفيو بانورامي عالبحر

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٧٧ متر مربع

    ١٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا ستاندالون ريسيل في تشل اوت ع لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر في الماركت و افضل فيو

    متصدر

    Full House West logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف تسليم سنة ونص في مرحلة راي فيو في سراي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج E3مقدم واقساط فيو مفتوح

    Deals Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 204م في بل في موقع مميز جاردن فيلا

    The X Site For Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 464م بفيو مميز وسعر لقطة بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع