فلل بحديقة خاصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 16

526 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل استلام فوري في البروج

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٤٣٣ متر مربع

    ١١٠٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة في كمبوند فيفنس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 314م أرض – حمام سباحة خاص –

    Golden Vision logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 342م بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بكموند باتيو برايم لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع باقل سعر استلام فوري

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس ميدل مفروش مع بنتهاوس و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر لقطة متشطبة بالمطبخ و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بافضل سعر بكمبوند ىالبروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كمبوند الباتيو 5 بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بافضل سعر بالشروق

    Gold Routes logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه شوروق، المرحله الرابعة

    Gold Real Estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    منطقة النوادي, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحه للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم في وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باميز فيو في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا لبيع فى كمباوند البروج مدينة الشروق

    HA Group Rehab logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٤ جنيه/متر مربع