بيوت و فلل للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون جنيه

19 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو VIP علي lagoon استلام فوري و تكلمه اقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    آزار آيلند, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,000,000 + قسط يصل 15 سنه استلم فيلا 200م

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مميزه فيلا 200م ( ارضي + اول ) قسط يصل 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف متشطبه+Acsأمواج قسط كوارتر مليون سعر 40م

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة