بيوت و فلل للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر بـ 5 مليون جنيه

19 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندا لون لقطه فيو الاهرامات مقدم 3M اوكاش 18.6M

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر286م بمقدم4.9 مليون مع اوراسكوم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • صن كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٧٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الفيوم الصحراوى,صن كابيتال

    2 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم 5 مليون او كاش 22,445,000

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تكملة اقساط مقدم 3م سعر 18.6م كاش

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تكملة اقساط مقدم 3م سعر 18.6م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه استلام فورى مقدم 3مليون -18م كاش

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعر كاش14.7مليون أو مقدم 2.5مليون استلام فورى

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع