بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 22

1,689 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه هايد بارك التجمع الخامس ٤٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوبر لوكس للبيع في ميفيدا

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر مباشر

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله سي فيو اول صف عالبحر مباشره ٩٠٠ متر ٦غ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى ات ايست قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 224م للبيع فى بلو فيرت العاصمه بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اول صف بحر فيلا 6 غرف في امواج الساحل الشمال

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاه في جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط ع12سنة فيلا للبيع 212 م افضل تقسيمه فى سراى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦١٦٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 265م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا standalone + pool خصوصيه كامله موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس متشطب علي النيل مباشرة زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٢٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا بحري فيو خيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع