بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 386

1,442 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا373م مودرن فيو حمام سباحه الشيخ زايد قرب هايبر

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا ريسيل فوري في sodic موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٨٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو الزهراء، كمبوند الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر شقه فقلب زايد بجوار هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا أرضي ناصية مميزة 175متر بحديقة حرف L اول سكن

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر شقه فقلب زايد بجوار هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع ف o west استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V6 ريسيل – موقع مميز – أقل أوفر برايس

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر شقه فقلب زايد بجوار هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر شقه فقلب زايد بجوار هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بحمام سباحة للبيع في دريم لاند

    Abrag 2 logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع (بتسهيلاااااااات) فيلا ٣٠٠٠ متر مرحله رابعه

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 393م استلام فورى بالشيخ زايد قرب نادى الاهلى

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا373م مودرن فيو حمام سباحه الشيخ زايد قرب هايبر

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا360م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 5غرف ريسيل ميديل موقع مميز SODIC فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مينا جاردن سيتي|حمام سباحة خاص

    Beltone logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري ريسيل في sodic 250م ريسيل على فيو مفتوح

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم مليون ونص قسط 8س بالشيخ زايد

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم مليون ونص قسط 8س بالشيخ زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع