بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 383

1,442 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند بادية – Palm Hills

    Niche Investments logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس فاخر 286م على وصله دهشور من ديونز

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م بحمام سباحة –على وصلة دهشور-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في نيو جيزة كينجز رينج – صف ثاني

    Capital Lords Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م متشطبه بالشيخ زايد امام مطار اسفنكس /10س

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع U-Villa داخل كمبوند Hills of One في نيو زايد

    Vida Solutions logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا فاخرة متشطبه مع بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع فيكمبند بادية بالم هيلز اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الياسمين مساحة المباني 700 .

    Abrag 2 logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر في أو ويست بسعر أقل من السوق

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م بحمام سباحة –على وصلة دهشور-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فورى جنب بالم هيلز,قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من المالك فيلدج ويست بأفضل سعر

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- فيلا مستقله بسعر مقدم خرافي برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيه بالشيخ زايد كمبوند ايتابا 394م فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م بحمام سباحة –على وصلة دهشور-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مخصصة للبيع في أو ويست

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٦٠٩ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 342م بحمام سباحة –على وصلة دهشور-تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا ميدل للبيع في ويست تاون سوديك نص تشطيب

    Abrag 2 logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع