بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 367

1,415 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند سولايا انرشيا

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند جولز انرشيا فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بخصم خاص / تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كمباوند جراند هايتس نصف تشطيب

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في باديه بالم هيلز استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون اوفر سعر اول طرح فيلا في هضبة بالم هيلز

    Abrag 2 logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر جدا للبيع في الشيخ زايد بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن للبيع تشطيب فاخر في كمبوند ريوس

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اكبر مساحه باقل سعر في المشروع برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 345 م 580 م ارض، جراند هايتس استلام

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاند الون كمبوند الياسمين جرين لاند

    Guides Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة جولز 346م ارض 490 جوار بالم هيلز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده انتهز الفرصه من ديونز

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م فورى بالشيخ زايد قسط ربع سنوى1.200.000

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٩١٦٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس بدون مقدم في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بموقع مميز فالحي الثالث 6اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 750متر Tara compound الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف 470م بلوكيشن وفيو مميزين ببالم هيلز

    Property Hills Star logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده انتهز الفرصه من ديونز

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٩١٦٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس بدون مقدم في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة 6 غرف امام مدخل نيو جيزة

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده انتهز الفرصه من ديونز

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس 185م داخل كمبوند نيوم اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 290م ف قلب الشيخ زايد شارع النزهه بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز ايفورى هيلز نيو جيزة بيع

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع