بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 362

1,415 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخر جدا من تطوير حسن علام

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤١٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٤٢٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    عرض رمضان فيلا باقل سعر في ماونتن100الف مقدم و10س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٧٧١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 212م كاملة التشطيب بأقل سعر Palm Hilllsتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٣٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 330م متشطبة بالكامل وبموقع مميز

    Property Hills Star logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله لوكيشن مميز في رويال هيلز

    The Way logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من سوديك في الشيخ زايد بقسط ربع سنوي 565,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 505م للبيع بالمطبخ والتكيفات

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في جولف اكستنشن فيو مميز

    The Avenue Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة جاهزة بلوكيشن مميز بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف متشطبة للبيع ف الربوة زايد فورى

    The Way logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة جاهزة للمعاينه علي اللاند سكيب

    Property Hills Star logo image

6

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام في دريم لاند

    Property Hills... logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في اليجريا اقل سعر لسرعة البيت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 463م استلام فوري فيو حمام سباحه امام بيفرلي

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة بلوكيشن مميز علي اللاند سكيب للبيع

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام فورًا | 286م | الباتيو الزهراء

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون type B — بسعر أقل من السوق في O West

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان فيلا متشطبه بسعر مش هيتكرر-- زايد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف ivory نيو جيزة لوكيشن مميز

    The Way logo image

5

    5

    ٩٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٤ جنيه/متر مربع