بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 359

1,415 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 286 متر جاهزة للاستلام فورًا في الباتيو زهراء

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس الشيخ زايد مقدم3مليون قسط10س

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396-جراند هايتس-2مليون مقدم/10س او كاش16مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فورى مقدم 6 مليون وتكملة اقساط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م بالشيخ زايد قرب بيفرلى مقدم 5 مليون/7س

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٨ متر مربع

    ١٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٦٠٣٬٩٦١ جنيه

    بمقدم 2مليون فيلا373م بموقع مميز في شارع النزهه

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م بالشيخ زايد قرب بيفرلى مقدم 5 مليون/7س

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500م فورى الشيخ زايد خلف مول العرب مقدم 6مليون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 286 متر جاهزة للاستلام فورًا في الباتيو زهراء

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فورى مقدم 6 مليون وتكملة اقساط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    انتهز الفرصه من ديونز فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس الشيخ زايد مقدم3مليون قسط10س

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٦٠٣٬٩٦١ جنيه

    بمقدم 2مليون فيلا373م بموقع مميز في شارع النزهه

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فورى مقدم 6 مليون وتكملة اقساط

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م بالشيخ زايد قرب بيفرلى مقدم 5 مليون/7س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٨ متر مربع

    ١٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٤٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله 580م على وصله دهشور ب5مليون مقدم

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٤٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله 580م على وصله دهشور ب5مليون مقدم

    Property Hills... logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٤٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله 580م على وصله دهشور ب5مليون مقدم

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    انتهز الفرصه من ديونز فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٢٠٠ جنيه

    انتهز الفرصه من ديونز فيلا بخصم 45 % لفتره محدوده

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقه امتلك فيلا من بالم هيز/قسط12سنه عرض مغري

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 286 متر جاهزة للاستلام فورًا في الباتيو زهراء

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع