بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 357

1,415 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره350م بالقرب من بالم هيلز/مقدم 3مليون فقط

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره350م بالقرب من بالم هيلز/مقدم 3مليون فقط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بتشطيب فاخر ومجهزة بالكامل وجاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100اف مقدم فقط وتقسيط 10س عرض خاص

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 236 م تايب A للبيع بموقع مميز في اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه جرينز كمبوند في قلب زايد

    Abrag 2 logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة610م للبيع في كمبوند الصفوة بالشيخ زايد

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٨٠٬٣٨٦ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100اف مقدم فقط وتقسيط 10س عرض خاص

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 487م جولز فيو على لاند سكيب 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100اف مقدم فقط وتقسيط 10س عرض خاص

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة610م للبيع في كمبوند الصفوة بالشيخ زايد

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٧٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مميزة للبيع في لاڤيدا البستان – 850 م

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٧٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 328م ماونتن شيل اوت بارك استلام فورى بالتقسيط

    Abrag 2 logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دقائق من مطار سفنكس والريف الاوروبى

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره350م بالقرب من بالم هيلز/مقدم 3مليون فقط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع