بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 348

1,415 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالمرحله الخامسه ١٠٠٠ م زوون(A) موقع من

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون643م متشطبه بالكامل بفيو لاجون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تايب2 كورنر 406 م للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في السوق - ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    5

    ٢١١ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل اويست 5 غرف استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند بادية بالم هيلز استلام

    Abrag 2 logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري أخر فيلا في الباتيو زهراء علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بجراند هايتس بأقل سعر سوق 345م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 656م للبيع علي اكبر لاجون- ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع 365م تايب Dذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا313 م للبيع اسلام فوري في بادية بالم هيلز .

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع