بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 338

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بأطول فترة سداد فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري للبيع في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا منفصلة-استلام فورى-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب و تقسيط في سولانا زايد الجديدة

    Abrag Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٦٤ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سوان ليك فيلا للبيع في زايد

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من بالم هيلز بجوار نيو جيزة الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى نيو زايد بدون مقدم كمبوند فيرت وصلة دهشور

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف o west استلام فوري برايم لوكش

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز فى ارقى كمبوند فى اكتوبر او ويست

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٧١٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 215م للبيع في اكتوبر بمقدم مليون و 500 ألف

    Oaks Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا في زايد 393م ب2مليون مقدم او كاش28

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 241م للبيع من لافيستا في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ١١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا عرض محدود مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة بأقل سعر فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كاملة على شارع غرب سوميد - 6 اكتوبر

    Blocks logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع