بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 332

1,498 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الشيخ زايد بأقل سعر استلام فورى

    Apart Real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Royal Hills

    Maskan Consultancy logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا 4غرف متشطبة في افضل موقع في نيو جيزة

    Apart Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٨٠٬٣٨٦ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٨٠٬٣٨٦ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Signature للبيع-نيو جيزة-650م-نصف تشطيب-نانى

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.2مليون او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٢٬٢٧٧ جنيه

    استلم الان -هايد بارك بقسط ربع سنوي622الف او كاش22

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع