بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 321

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    ب2مليون مقدم استلم فورا فيلا في زايد 393م او كاش28

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة للبيع بين الهرم وفيصل

    El Sherif logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك ويست 2 زايد بنصف السعر

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا لاندسكيب فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع – سوديك، الشيخ زايد

    Houses and More For Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٤٢٢٬٨٠٦ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالاسانسير للبيع في رويال سيتي زايد

    Abrag 2 logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع على المحور مباشرة غرب سوميد لسرعه البيع

    Revalo Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأفضل سعر في بادية بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    ب2مليون مقدم استلم فورا فيلا في زايد 393م او كاش28

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 4 غرف للبيع The Estates Sodic

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الصف الأول بإطلالة جولف وموقع مميز

    The Polygon logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    ب2مليون مقدم استلم فورا فيلا في زايد 393م او كاش28

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالتكيفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 420م سولايا امام نيو جيزة فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند ايتابا بالشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع - داخل بيفرلي هيلز - سوديك ويست

    DMG logo image

7+

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع