بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 313

1,487 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800كاش

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بآفضل سعر في كمباوند ريم ريزدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 1.4مليون قسط كوارتر-27مليون توتال

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في او ويست 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 1.4مليون قسط كوارتر-27مليون توتال

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 1.4مليون قسط كوارتر-27مليون توتال

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب سعر لقطة في بيل في إعمار-متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالشيخ زايد قسط كوارتر 2.4مليون-توتال 80مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٣ متر مربع

    ٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع