بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 307

1,487 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 650 م بالتشطيب في الدبلوماسين

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل في October Hills 2

    New Avenue Real Estate logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو الأهرامات - بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا مستقلة للبيع باميز موقع فى باديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة - موقع مميز في اعمار الشيخ زايد

    Wdeals for real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 420م سولايا بجوار نيو جيزه مميزة

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فوري فى الما بجوار اركان الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز للبيع في ايتابا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ب سعر و مساحه رائعه بموقع مميز

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ب سعر و مساحه رائعه بموقع مميز

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ب سعر و مساحه رائعه بموقع مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكايرو جيت تشطيب كامل و إطلالة لاندسكيب مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ب سعر و مساحه رائعه بموقع مميز

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في باتيو الزهراء امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون ريسيل تايب E بسعر لقطة في بادية

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع مساحة 1179م بجانب نيو جيزة

    Inn Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٬١٤٩ متر مربع

    ٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع