بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 301

1,487 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب6اكتوبر مساحة 440م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل في Solana الشيخ زايد من المالك

    M.S.K Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بموقع مميز جدا في اليجريا

    Image logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع فرصة فى بادية بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري641م كمبوند فاخر ع المحور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه 0% مقدم و قسط بماونتن فيو

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه ب575الف ربع سنوي او 17كاش

    Property Hills... logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة قسط ربع سنوى1.360.000 اوكاش27م

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م استلام فورى قسط ربع س986الف-27مليون كاش

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه 0% مقدم و قسط بماونتن فيو

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع