بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 299

1,487 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا700متر الوحيده معروضه في باديه استلام فوري

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى فيلدج ويست بجوار الربوه بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلات | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل كمبوند اليجريا سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا بفيو مميز على اللاندسكيب استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس متشطبة بالكامل ف الخمايل ع فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف مونتن فيو اتشيل اوت بارك

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 6.7مليون لفيلا ببنتهاوس استلام سنه باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأعلى تابة ف زايد 1.4مليون قسط كوارتر-27م كاش

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا N استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهز للاستلام دريملاند 9مليون اومقدم5

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٩ متر مربع

    ١٣٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٣٥٬٩٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا N استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700متر الوحيده اللي معروضه استلام فوري باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز في ماونتن فيو شيل اوت بارك

    The Avenue Properties logo image

4

    5

    ٤٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى 1.5مليون قسط كوارتر-37م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا N استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع بكمبوند تاوني بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 1036م الشيخ زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    For sale stand alone in Nyoum Oct Rtm inst 7years

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا متشطبة 700م ب8غرف وبمساحة ارض 1000م

    Property Hills Star logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع