بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 296

1,487 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فوري 417م اميز مشاريع توسعات شمالية

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٣٬٤٤٩ جنيه

    اميز لوكيشن Type Z في باديا مع بنتهاوس

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٨٣٧٬٤٩٨ جنيه

    اميز سعر وموقع وفيو لفيلا مستقلة للبيع ببالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز اكتوبر باقل سعر في السوق

    Boundless For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من مول العرب ب1.5مليون مقدم او كاش 11

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن كمبوند جيّرا بالقرب من زيد

    Inn Properties logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٢٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط تصل الي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اما مطار سفنكس بدون مقدم قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب زايد الجديدة باقساط على 13 سنين

    إبداع logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بسعر مغري داخل الكارما نوفيلا

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٧١ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس متشطب في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من مول العرب ب1.5مليون مقدم او كاش 11

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كمبوند كرميل بمقدم 5%

    Abrag Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه صف اول على الجولف للبيع فى الجريا

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهز للاستلام دريملاند 9مليون اومقدم5

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط تصل الي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٦٢٠٬٧٤١ جنيه

    اقل مقدم لفيلا مبينية -و الباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى زايد الجديدة بموقع متميز ومقدم 10%

    إبداع logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب سوبر لوكس للبيع فى الجريا

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من مول العرب ب1.5مليون مقدم او كاش 11

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على فيو مميز بدون مقدم واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع