بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 279

1,559 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى وصلة دهشور مقدم ٣ مليون اقساط علي ٦ سنوات

    Brokers Hub logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام شهور في الشيخ زايد Lake West

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع برايم لوكيشن بفيو علي الأهرامات في جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب فاخر بالمطبخ والتكيفات في الربوه

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ماونتن فيو – أكتوبر بارك

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في قلب مدينة 6 اكتوبر بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع متشطبة سوبر لوكس اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوديك ذا استيتس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في الياسمين الشيخ زايد

    Master Key logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل 750 متر مربع إطلالة على المناظر طبيعيه

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | بادية – بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب6اكتوبر مساحة 440م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر قسط 7 سنين فى ايتابا

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز890ألف قسط كوارتر-19م كاش

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو اكتوبر امام تشل اوت

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع