بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 275

1,559 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري فى اب فيل Upville متشطب

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٥٧٬٧٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى فى ايتابا جوار الربوه بزايد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند نوفيلا برايم لوكيشن امام بيفرلي هلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب فاخر استلام فوري في زايد ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5ملن مقدم او كاش 49مليون

    Property Hills... logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٨٧٧٬٠٥٤ جنيه

    فيلا ريسيل – تايب S – مقدم 5.9 مليون

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى تشطيب كامل و مطلة علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 347متر بسعر مميز بيراميدز هايتس

    Real Vision logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | كمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٦١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فى ذا استيتس سوديك بقلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ١٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب اوويست وايت

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جدا كمباوند دريم لاند

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في زا كراون فيو ال lake

    Rokn Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف تشيل أوت تشطب الترا سوبر لوكس جاهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل مستقلة في ذا كراون فيو مباشر ع البحيرة

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن نوع C للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم 1.5% وتقسيط على 12 سنة فى بادية

    Platinum Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام قريب ف بيل في اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٢٬٣٣٥ جنيه

    فيلا400م من بالم هيلز مقدم472الف فقط او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون بريم لوكيشن اقل سعر ف الماركتنج فوري

    Gate real estate marketing logo image

5

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه فى ماونتن فيو 4

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع