بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 266

1,559 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس ف ريفرز نيوزايد استلام سنة

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل في قلب النيل بفيو 360°

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب ريسيل فى سولانا قسط حتى 2031

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٧٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف على وصلة دهشور امام بيفرلى هيلز

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيــلا رقم ١ علي النيل تشطيب كامل البيع بسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس فى مرحله ويت او ويست موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس210م برايم لوكيشن مشطبه تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 22 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف جريان الشيخ زايد في قلب النيل لقطة

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند بالم هيلز ذا كراون

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهزة للسكن بجانب كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز جرينز الشيخ زايد تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ريسيل 240م متشطبه فى سولانا باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع