بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 227

1,547 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك بموقع مميز اقساط تصل الي 9 س

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند اوويست 1008م نص تشطيب

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥١٢ متر مربع

    ١٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام قريب من سوديك 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٧٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | الاستلام خلال سنة | في سوان ليك ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس 190م ع وصلة دهشور دايركت مقدم5%وقسط /9س

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Gardenia Park 2 Standalone Villa for Sale

    Maskan Consultancy logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري كمبوند تشيل اوت ماوتن فيو

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ذا كروان بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندا الوان للبيع فى بالم هليز ذا كروان

    Vira Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من اعمار اقل سعر ف الماركت متشطبة

    Evergreen Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك - 600 متر

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اويست جاهزة للتسليم فورى

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٠٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الياسمين الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م متشطب ريسيل فى سولانا قسط حتى 6 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه مقدم 2م قرب نيو جيزه كاش24م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو المسبح على وصلة دهشور أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 396م خلف مول العرب مقدم 2م-توتال23م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة لبيع Palm Hills Golf View إطلالة لاجون

    Arabia For Real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥١ متر مربع

    ١٩٩٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيلا استلام فوري220م فVillage West باٌقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع