بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 220

1,547 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح للبيع في بادية بالم هيلز بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني من ملعب الغولف في أليجريا بأقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من مول العرب-مقدم 1.5مليون كاش11

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن في باتيو استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا لاند سكيب فيو و فيو مفتوح

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى 0% مقدم قسط 7س-14م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة على الشيخ زايد تشطيب كامل أليجريا

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٨٣٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ومتسلمة للبيع في جراند هايتس اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ١١٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام سنتين في باديه بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في فاها الكارمه بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠ متر بدروم و ارضى و أول و روف حديقة ٢٤٠ م

    El Marwa For Real Estate logo image

    جربن فيلا, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالفرش في كمبوند الباتيو

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في غرب سوميد – المجاورة 9

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 102, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى 0% مقدم قسط 7س-14م كاش

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع