بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 217

1,547 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا فى موقع مميز فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في سوان ليك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٦١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كومباوند جيبيل

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في ذا كراون بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة لاندسكيب فيو بأفضل و ارقى موقع

    Square Real Estate logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كرميل سوديك ريسيل 500 متر ارض كورنر موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب 210 متر قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ستاندالون فيلا للبيع بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في ذا استيتس نيو زايد سوديك

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٢٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب 210 متر قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٢٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٩٥ متر مربع

    ١٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب 210 متر قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مع بيسمنت، بموقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اوبن فيو للبيع في سوان ليك بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك مشتطبه بالكامل اقل سعر برايم لوكيشن فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اتريو فيلا فيو مميز في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتك الان باميز موقع لا تتردد فرصه لن تتكرر !!!!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم باركس بجانب جولف فيو وسوان ليك وست

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرب سوميد مكونة من شقق متكررة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا ستاندالون فيلا بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع