بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 208

1,535 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن في باتيو استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا لاند سكيب فيو و فيو مفتوح

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في كارما مساحه كبيره امام بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أو ويست – مرحلة Whyt

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اوبن فيو للبيع في فاها الشيخ زايد بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح للبيع في بادية بالم هيلز بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى 0% مقدم قسط 7س-14م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من مول العرب-مقدم 1.5مليون كاش11

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاجون استلام فورى بمقدم 4 مليون فى زايد

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة AL استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في فاي سوديك الشيخ زايد وتقسيط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاجون استلام فورى بمقدم 4 مليون فى زايد

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل كبير مع إمكانية التقسيط ملحق ملعب غولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و جاهزة للاستلام في MV4 مقدم 0% علي 10

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠ متر بدروم و ارضى و أول و روف حديقة ٢٤٠ م

    El Marwa For Real Estate logo image

    جربن فيلا, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام سنتين في باديه بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في فاها الكارمه بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة AL استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاجون استلام فورى بمقدم 4 مليون فى زايد

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في غرب سوميد – المجاورة 9

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 102, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بموقع مميز في زيد الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى 0% مقدم قسط 7س-14م كاش

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع