بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 203

1,535 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ايلي صعب 700 متر وان ستوري بفيو مميز للبيع

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ماونتن فيو أكتوبر بارك بحيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة مميزة بكمبوند رويال سيتي

    Zayed Gate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one متشطبه علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة بكمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة بكمبوند رويال سيتي - الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجوار نيو جيزة بكمبوند جولف فيو استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة كاملة على الأهرامات بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٩٣٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كمبوند نايا ويست – زايد

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٣٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا بكمبوند كازا – بيفرلي هيلز,الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٨٩٥٬٦٢٥ جنيه

    تاون هاوس بسوديك زايد.. استلام فوري وقسط 10 سنين!

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    fore sale Rtm Villa in sodic estates sheikh zayed

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لفيلا فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في One 33 مع اركان بالم-توسعات شمالية

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الياسمين الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ف اخر قطعة ارض ف زايد بسعر الطرح الاول

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا استلام فوري اطلالة علي الاهرمات خصم 45 %

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع