بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 177

1,498 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 9 سنين فيلا 338 متر فى ضهر مول العرب

    property hills Elite logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى نيو زايد و قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٦١٬٧٥٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بسعر لقطة امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٦٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع فى كايرو جيت اعمار الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة فى زايد و متاح تقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى نيو زايد و قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام في تاوني بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في بالم هيلز ذا كرون التوسعات الشرقيه

    Crown Stone Realty logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٢٤٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 9 سنين فيلا 338 متر فى ضهر مول العرب

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 260م فيو لاندسكيب بتسهيلات 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مينوركا زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام في تاوني هايد بارك

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في كمبوند ليك في لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٠٬٣٦٧ جنيه

    فيلا 393 م²، قسط ربع سنوي ٨٢٠ الف، توتال 24 مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة فى زايد و متاح تقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهز للاستلام 630 ألف ربع سنوي او كاش10مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٨٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م فيو لاجون بالتقسيط بموقع مميز وصلة دهشور

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع