بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 153

1,429 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس ف باتيو الزهراء للبيع بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥٢٧٬٨٢٧ جنيه

    فيلا للبيع استلام خلال شهرين في باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣١٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في أميز موقع بالشيخ زايد أمام بيفرلي

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا G استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل في كمبوند سوان ليك-استلام 2028

    RE/MAX Everest logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في افضل لوكيشن في نيو جيزة بسعر مغري

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في نيو زايد في كمبوند كارما

    Crown Stone Realty logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة علي النيل في جيريان بقلب الشيخ زايد

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بموقع مميز جدًا مع بدروم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٩٧١ متر مربع

    ١٠٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب في سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى Golf extension فيو لاند سكيب

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا فاخرة في مرحله Whyt في Owest

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مطلة على البحيرة واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في هيلز اوف وان نيو زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة الصف الأول على الجولف وبأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type A بموقع مميز داخل مرحلة WHYT

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا G استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل مع تكييفات وحمام سباحة خاص

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو شيل اوت اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع