شقق سوبر لوكس للبيع في شيراتون المطار, النزهة, صفحة 7

172 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع( 176 م ) تشطيب VIP _ جاهزه للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع بموقع حيوي عمارات مصر للتعمير

    Better Estate Investment logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" بالفرش للبيع في كمبوند ألماظة أفينيو

    Better Estate Investment logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه متشطبه 176م سوبر لوكس /10سنوات

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية مصر الجيدة امام نادي الشمس على عبد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن بأقل سعر معiLCazar بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في قلب شيراتون

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بحديقه للبيع بخصم 34% استلام فوري - ستودا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل High-end بالشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون في كمبوند جاهز المعاينة

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – شيراتون، المنطقة السادسة

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط طويل وسوبر لوكس استلم وحدتك 2026

    Corporate Deals logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك بموقع مميز جداً في شيراتون، بمنطقة راقية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمود عصمت حمدي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بالمنطقه السادسه/شيراتون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع انقره, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استلم فوري شقة مشتطبة بجاردن شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فاخره على ڤيو مفتوح

    PropLife logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في منطقة شيراتون – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برج الماظه

    البوابة المصرية الأولى logo image

    كوبري مطار القاهره الدولي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة عمارات مربع الوزراء - شيراتون المطار

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع