شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 37

13,666 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - جلــيم - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع بأجهزة المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في اللوتس بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند النخيل فيو نادي وادي دجلة

    Vida Solutions logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أبراج العلمين، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل180 متر في كمبوند تاج سيتي 3غرف

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .. موقع ممويز شقة للبيع – ويستاون ريزيدنس

    Crafters Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م فاخرة قرب نادي هليوبوليس للبيع

    Good Deals logo image

    شارع الذهبي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منتجع الاشرفية خلف الواتر واي التجمع الاول

    AMG. logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع محي الدين أبو العز - المهندسين - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م أرضي بحديقة – على شارع محيي الدين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة مدخل خاص الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م بكمبوند ( برايم أفينيو )Prime Ave

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م اول سكن تشطيب مودرن بارقي مراحل مدينتي B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع 129م متشطبة فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه من المالك مباشرة استلام فوري

    Property Group logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 165 م للبيع فى شارع نهرو مصر الجديده .

    Shield - DR3 logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في ليك ڤيو ١ للبيع بالفرش سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 230 م للبيع فى شارع الحريه مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 176م للبيع -كمبوند سينشرى التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شقة متشطبة في التجمع الخامس فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع