شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 27

13,622 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالداون تاون العلمين الجديدة سي فيو مميز

    ICONIC logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٩١١٬٠٠٣ جنيه

    شقة 209م الترا سوبر لوكس للبيع داخل The One

    ICONIC logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م ببرج فندقي بالقرب من المتحف المصري للبيع

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٨٨٬٧٧٦ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة 216 متر داخل The One

    ICONIC logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٥٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع الترا سوبر لوكس بالفرش في مدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبه في شيراتون بأقساط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دابل فيو تشطيب فندقي استلام فوري بشيراتون

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٥١٨ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينه نصر المنطقه الثامنه امامي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايست تاون في موقع مميز جدا

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق لشقة في جاليريا مون فالي

    Conquer Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينه نصر المنطقه التاسعه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع بالفرش-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في ارض الجولف مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمصر الجديدة خلف سعودي ماركت

    Eastmark logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في العلمين الجديده

    Elegant Home logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    138م غرفتين تشطيب الترا لوكس بامكانية تقسيط 120شهر

    Promax Property Investors logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتكييفات وعالافيلات للبيع- فيفت سكوير

    Rank For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه لوكس في المقصد بأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176 م الترا سوبر لوكس 3 غرف دور ثانى

    Scout Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات سوبر لوكس تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في مدينتي – كمبوند بريفادو

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة نصف مفروشة ١٤٠م للبيع | ريجينتس بارك

    Circle Realestate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع