شقق للبيع بكمبوندات الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 11

627 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة اول طرح 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط علـى10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة فيZed West الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م في الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد تقسيط علـى10سنين بمقدم 500 ألف

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بسعر مميز.

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية في كمبوند كيان – جاهزة للتسليم ٢٠٢٦

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بارك في زد ويست متشطب بالكامل

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خالصه كل الاقساط للبيع في زيد ويست فيو مفتوح

    Master Key logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم 5% وعلي 10س في زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند الجريا في الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في قلب الشيخ زايد جنب الربوة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقة في كمبوند كيان بالتقسيط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك+جاردن متشطبة لوكيشين مميز قسط على 6س

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - متشطب بالكامل - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٣٠٬١٤٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف الشيخ زايد متشطبه وجاهزه للسكن

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع