شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 249

6,778 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع لاجونا الأحياء، الغردقة

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    شقة غرفة و صالة فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bedroom apartment for sale in Kamareia

    My Real Estate logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٨٤٬١٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55متر تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view بالممشي السياحي ب

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Studio with Garden 5% Discount

    HPK logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع استثمارك الاكيد معانا مقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63 م² بالممشي السياحي بمقدم 15% اقساط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٤٢٬٨٧٨ جنيه

    شقة تطل علي البحر بموقع مميز بسهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73 متر غرفة وصالة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية| الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٥٢٢٬٤٨٧ جنيه

    شقة 71 م² بمنتجع ايكونك بالهضبة بمقدم 5% فقط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Aqua Infinity Resort فى الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش و استثمر حياتك في منتجع إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | منتجع الجونة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 78 م² بإطلالة علي البحر وحمام السباحة مقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 70 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع