شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 215

6,778 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 64م تطل على المسبح داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٥٬٧٨٠ جنيه

    89م – رفاهية وراحة على شاطئ البحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    62م شقة استوديو بموقع مميز في قلب عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    امتلك استوديو 54م بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    مساحة 73م بغرفة مثالية للإقامة الهادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 76م بسعر مغري في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية – Panorama Hills

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    استوديو 54م خيار ذكي للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 75م بتصميم يناسب كل الاحتياجات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 77م تطل علي المسبح في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بسعر استثماري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    هدوء يومي مع شقة 64م وحديقة 10م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 69م بغرفتين في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بحديقة 15م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٥٬٧٨٠ جنيه

    89م شقة مع مسبح وحدائق ومرافق عائلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٦٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | 75 م² | السعر بعد الخصم: 2,868,7

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٩٬١٨٠ جنيه

    امتلك شقة 73م بتصميم عصري - فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحديقة 10م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في مجاويش بسعر مميز

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٨٬٢٤٠ جنيه

    88م شقة بجوار الممشى السياحي وأهم المرافق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢١٬٣١١ جنيه

    89م – استثمار مضمون بعائد مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    62م استوديو فاخر مع خدمات متكاملة في لامورا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77م بعائد ايجاري مرتفع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٣٥٠ جنيه

    شقة عصرية بغرفة نوم واحدة في Red Hills على الشاطئ

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع