شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 173

6,778 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٨٥٠ جنيه

    Apartment (50 m²) for Sale in El Hadaba

    Second Home Real Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفة نوم واحدة – إطلالة على الهواء والأ

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز 76 م² في منتجع 7000م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو مريحة – إطلالة على الهواء والمسبح

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو تشطيب كامل_امام بيست واي_استلام 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استوديو أنيق مع إطلالة على المناظر ا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    Apartment one bedroom 63 Sqm green contract

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مريحة بغرفة نوم واحدة – منتجع تريفانا!

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في عرابيا بخصم 25%

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٥٬٧٨٠ جنيه

    شقة مميزة بغرفة نوم واحدة في الغردقة

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٣٢٥ جنيه

    اختر 71 م² بجوار المواصلات العامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    61 م² بالقرب من المستشفيات والبنوك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٨٬٣٢٢ جنيه

    لونج بيتش – شقة مميزة بغرفة نوم واحدة في الغردقة

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea and pool view studio for sale in Royal Beach

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٧٤٤ جنيه

    شقة غرفة واحدة مفروشة في تيرتلز بيتش ريزورت

    ROI For Real Estate logo image

    ترتلس بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقق فاخرة 2 غرفة نوم مع إطلالة على الحدائق

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتين نوم – إطلالة على الأرض والمسبح

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تريفانا ريزورت

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضية رائعة على حمام السباحة ف شولان ١ الجونة

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    استثمر في 74 م² بمنطقة نابضة بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2 غرفة نوم مع إطلالة على المسبح الرئيسي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة جاهزه بغرفة واحدا في منتجع راقي في الهضبه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضية رائعة على حمام السباحة ف شولان ١ الجونة

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم مع إطلالة على الشارع الرئيسي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع