شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 132

6,732 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    حياة عصرية بطابع فاخر 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٩٧٬٦٠٠ جنيه

    تصميم يوازن بين الطبيعة والراحة 83 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    اختيارك الصح لحياة أرقى 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 69م بإطلالة هادئة ومميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٦٤٠ جنيه

    شقة 72م داخل لافندا إطلالة مميزة وحياة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    82م فرصة سكن أو استثمار على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 63م بسعر مغري في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    حمام سباحة خاص لوحدتك 83م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٤٠ جنيه

    حياة هادئة بعيد عن الزحام 92م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 82م تصميم عصري داخل منتجع شاطئي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    في مجاويش عيش رفاهية متكاملة 86م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٤٣٬٧٥٠ جنيه

    85م تصميم عصري داخل منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سهل حشيش عيش الرقي بمساحة 77م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م في لافندا إطلالة رائعة وقرب كل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    هدوء ورقي في موقع مميز 83 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    خدمات فندقية تضمن راحتك 57م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    قريب من كل الخدمات بإطلالة حمام سباحة 83م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٦٤٠ جنيه

    72م فرصة سكن أو استثمار في منتجع شاطئي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    82م داخل مارفينتو رفاهية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٢٬٧٥٠ جنيه

    شقة 85م في لافندا مساحة مريحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    امتلك 73م بحديقة داخل منتجع فيراندا الفاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٤٣٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 82م داخل منتجع بخدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    72م شقة داخل مارفينتو رفاهية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    70م فرصة استثمار قوية داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    حياة سياحية طول السنة 86م في هولوديز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع