شقق للبيع بكمباوند دي جويا ريزيدنس, الشيخ زايد مساحات صغيرة

15 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% في 75م بقسط ربع سنوي 93K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٨٦٨ جنيه

    شقة 74م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط علي 15 سنة امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نصف تشطيب في كمبوند ديجويا -زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم ٣٤٠ الف في ديچويا زايد

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في نيو زايد بجوار مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في دجويا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض 5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في نيو زايد بـ5% مقدم فقط

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م ديجويا زايد مقدم 5% وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة فاخرة في Dejoya زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع