شقق مفروش جزئياً للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

59 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن تايب C للبيع إطلالة حمام السباحة

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ١٧٥م² مطبخ و تكييفات للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى في بالم باركس جوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مساحة كبيرة متشطبة في بالم باركس تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ٢٣٦م متشطبة مع مطبخ من إيكيا و تكييفات

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م للبيع مع حديقه بالم باركس

    Select for real estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس ستوديو في بالم باركس، بالم هيلز

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس 154م س.مغري

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس مميز بكمبوند بالم باركس

    Zayed Gate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 154متر ½ فرش

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - بالم باركس - بنتهاوس ٢٠٢ متر مربع، النوع ب

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع في بالم باركس بالتكييفات والمطبخ

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع 236متر قي بالم باركس

    Real Vision logo image

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170متر بالم باركس بالم هيلز علي 8 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 222م للبيع في بالم باركس فيو مميز تشطيب شخصي

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في بالم باركس

    Flip logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 235 متر على حمام السباحه استلام فورى

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجنينه غرفتين نوم بالم باركس استلام فورى

    SG Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم باركس – جاهزة للتسليم

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم جاهزة للسكن مع إطلالة على البول

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن130م+130م متشطبه في بالم باركس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع