شقق مفروش جزئياً للبيع في سوديك ايست, الحي السادس, صفحة 6

158 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة متشطبة ريسيل في لوكيشن مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م ريسيل في سوديك ايست متشطبة تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز في سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن ريسيل في سوديك ايست متشطبة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة ريسيل في سوديك ايست متشطبة 129م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة على لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري في سوديك ايست متشطبة بالكامل 153م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في سوديك ايست متشطبة ريسيل كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل في سوديك ايست فيو مفتوح اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب في سوديك ايست - شقة بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالكامل في سوديك ايست ريسيل 3 غرف 165م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة ريسيل متشطبة في سوديك ايست اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن ريسيل في سوديك ايست متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة ريسيل موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست متشطبة 153م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٥٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل اطلالة على فلل بجاردن متشطبة في سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست فيو فلل شقة بجاردن ريسيل متشطبة بالكامل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست ازالية شقة ريسيل فيو فلل متشطبة فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فيو مميز متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ريسيل في سوديك ايست متشطبة موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل متشطبة فيو على فلل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك ايست موقع مميز متشطبة اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز في سوديك ايست ريسيل 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة في سوديك ايست اطلالة على فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو فلل مباشر في سوديك ايست ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع