شقق مفروش جزئياً للبيع في بارك فيو, المستثمرين الشمالية

9 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة تشطيب كامل بالمطبخ و التكييفات-بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ للبيع في بارك فيو التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م متشطبة بأفضل سعر في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بارك فيو - القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

2

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب-مطبخ-تكيفات-دابل فيو-بحري -اقل سعر ف الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبة بأفضل سعر في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في بارك ڤيو حسن علام تشطيب مودرن !

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع 200 م تشطيب كامل بالتكييفات فورى

    Apex Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره تطل علي البحيرات للبيع كومبوند بارك فيو

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع