شقق مفروش جزئياً للبيع في الزمالك, صفحة 2

88 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة 4 غرف في قلب الزمالك - شارع محمد مظهر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره خليجيه شقه مميزه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٧٥٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالقرب من نادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع زكريا رزق, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بإطلالة جانبية على النيل - ش محمد مظهر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 نوم للبيع تشطيب حديث على النيل ونادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم مجدده بالكامل بالقرب من نادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile view Spacious 4 beds in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك - بالقرب من فندق ماريوت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمود عزمي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للمستثمرين العقاريين الباحثين عن أصول مُدرة للدخل

    متصدر

    The Homies logo image

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    5

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م 4 غرف صف اول علي النيل استلام فوري بالاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    متصدر

    Golden house logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم ماستر للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك

    Remax Style logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع