شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 79

4,111 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت كورنر بسعر ٣٠ مليون الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬١١٦٬٧٢١ جنيه

    شقة 167م ارضي بجاردن 225م ريسيل في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ذا سكوير بفيو لاند سكيب

    ABAZA for real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل في سوديك ايست شقة على فيو مفتوح استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي - مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اكبر شقة ٤ غرف متشطبة سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت ميدل للبيع الدور الأول بسعر ٢٩م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في بريفادو – مدينتي 84م بسعر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٤٣م شقة ميفيدا كريسنت الدور الثاني بسعر ٢٩.٥م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي ٣ غرف بحديقة كبيرة وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر حرفيا لسرعه البيع فيو حمام سباحه

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل في قطاميه بلازا

    ABAZA for real estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل بسعر مميز - ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت سوديك ايست شقة بجاردن فيو فلل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الجزيرة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل فيو لاندسكيب تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومفروشه في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٣٣م كورنر في ميفيدا كريسنت الدور الأول ٢٨.٥م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام فوري في زيد _ استلام فوري باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة بجاردن في سوديك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري فيو لاندسكيب في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو شقة في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع