شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 5

4,095 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه 168 متر استلام فوري بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع بموقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق لقطه شقة للبيع في ماونتن فيو ١٫١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن شامله صيانه ونادي للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 185 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٥٢٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة واسعة وموقع مميز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في واتر واي التجمع متشطب بالمطبخ

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر شقة 400 م بجنوب الاكاديميه استلام فوري

    KMG Real Estate logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع شقة مميزة استلام فوري

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع شقة مميزة استلام فوري

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه 135 متر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه كورنر 145 متر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة متشطبة بالتكييفات - جاهزة للسكن في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215م للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل سعر شاملة الصيانة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري موقع مميز في اب تاون

    4C Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري في شارع الاكاديميه المقطم

    Selection Code logo image

    شارع الاكاديميه, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك ريسيل في تاج سيتي بحديقة 40م

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في اي سيتي فيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع