شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 163

4,111 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر 3 غرف بجوار الجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من 9 مليون - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرفة للبيع بالجراج على دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م تكملة اقساط للبيع فى قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 فيو حمام السباحه في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل للبيع بكمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل برايم لوكيشن بسعر مميز - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ريسيل بسعر مميز 230م / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين و 2 حمام امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع ريسيل/استلام فوري -كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع ريسيل نصف تشطيب لوكيشن مميز لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع ريسيل فى كريستال بلازا نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل فى دجلة لاند مارك استديو 65م

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع ريسيل بدجلة لاندمارك فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز جدا فيو لاند سكيب غرفه و حمام

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دور اول للبيع ريسيل / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل للبيع ريسيل الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري للبيع ريسيل - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م للبيع ريسيل فى قطامية جيت بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٩٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع بجوار نادى الصيد ب 2,750.000

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 195م للبيع فى دجلة فيو بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة استلام فوري للبيع ريسيل, باتيو اورو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 157م تشطيب كامل للبيع ريسيل - 90 افينيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع