شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 35

3,810 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع دايركت على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز قريب للشاطئ و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري في راس الحكمه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في ماليبو السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور 16 | سي فيو ولاجون | استلام فوري | نورث إيدج

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زويا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زويا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زويا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    شارع شدوان, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف لوكشن مميز استلام فوري باقساط حتي 10 سنين !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري باقساط تصل حتي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري مطل علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين متشطب استلام فوري باقساط علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوكشن مميز في سلفرساندز اقساط حتي 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفه متشطب في موقع مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري (شاليه للبيع متشطب مارسيليا 5راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق ستوديو في جايا الساحل الشمالي

    متصدر

    Waystar Investment logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع