عقارات للبيع في ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد بـ 5 مليون جنيه, صفحة 2

108 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في VYE استلام فوري مقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٤ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع – 5 شقق للبيع دفعة واحدة (Bulk Deal)

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري في سوديك زايد بمقدم 3.6 مليون وقسط 8 سني

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز في كمبوند ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سوديك في قلب الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند من سوديك ذا استيتس زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 1036mمستقلة في ذا استيتس من سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن داخل كمبوند سوديك زايد

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في كمبوند ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى إستيتس ريزيدنس بالقرب من بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف سوديك لوكيشن مميز بسعر 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم الان فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب سوديك بقسط ربع سنوي 2,2 مليون مساحة 355 متر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فاخرة ف زايد متشطبه وقسط ع10س لقطه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع