عقارات للبيع في سوديك ايست, الحي السادس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 4

84 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في موقع مميز ب نظام تقسيط مميز

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م استلام قريب من سوديك ب2مليون مقدم

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه157م متشطبه استلام فورى امام مدينتى من سوديك 8س

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع