عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 950 ألف جنيه, صفحة 10

563 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور ففي زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا قرب المطار قسط كوارتر545ألف-كاش18م

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس326م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى200ألف

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة3غرف تكييفات قسط ربع سنوي445الف/كاش11م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع